Wanna do hydroterapii dzieci i niemowląt LASTURA BABY
Strona główna » SPRZĘT REHABILITACYJNY » HYDROTERAPIA » Wanny do hydroterapii » Wanna do hydroterapii dzieci i niemowląt LASTURA BABY
Wanna do hydroterapii dzieci i niemowląt LASTURA BABYWanna do hydroterapii dzieci i niemowląt LASTURA BABYWanna do hydroterapii dzieci i niemowląt LASTURA BABYWanna do hydroterapii dzieci i niemowląt LASTURA BABYWanna do hydroterapii dzieci i niemowląt LASTURA BABY
Wanna do hydroterapii dzieci i niemowląt LASTURA BABYWanna do hydroterapii dzieci i niemowląt LASTURA BABYWanna do hydroterapii dzieci i niemowląt LASTURA BABYWanna do hydroterapii dzieci i niemowląt LASTURA BABYWanna do hydroterapii dzieci i niemowląt LASTURA BABY

Wanna do hydroterapii dzieci i niemowląt LASTURA BABY

{__FB_WYSLIJ}
{__GOOGLE_PLUS}
alt

Lastura Baby to wanna do masażu wirowego dla dzieci i noworodków.


alt 34

  • Opis produktu
  • Linki (1)
  • Do pobrania (1)

 

Lastura Baby to wanna do masażu wirowego dla dzieci i noworodków.

34 dysze dostosowane do wykonywania specjalistycznego masażu wirowego na ciele małego dziecka lub niemowlęcia, ułożone w 2 strefy masażu.

Lastura Baby nie wymaga stałych przyłączy wodno – kanalizacyjnych, dzięki czemu możemy podjechać z nią do sali, w której przebywa mały pacjent bez konieczności jego transportu. Kółka jezdne w podstawie wanny umożliwiają łatwe jej przemieszczanie.

Regulacja wysokości wanny przez elektryczny napęd przyspiesza przygotowanie i ułatwia obsługę urządzenia (dzięki dostosowaniu odpowiedniej wysokości wanny wykonywanie zabiegu jest łatwe dla osoby obsługującej, która nie musi się pochylać i ma łatwy dostęp do dziecka).
 
 

Luksusowy design

Wanny marki Chirana Progress cechuje elegancki i nowoczesny wygląd. Idealnie wpisują się w każde wnętrze, nadając im luksusowego charakteru. Możliwość wyboru koloru wanny z dużej palety barw pozwala na idealne dopasowanie urządzenia do estetyki otoczenia lub swoich upodobań, oraz na nadanie tym pomieszczeniom odpowiedniego charakteru.

Wytrzymały materiał

Skorupy wanien wykonane są z materiału kompozytowego III generacji wzmacnianego włóknem szklanym, pokryte warstwą żelową. Jest to bardzo wytrzymały i odporny na działanie różnych czynników materiał. Dzięki temu w wannach możliwe jest wykonywanie zabiegów balneoterapii z zastosowaniem wód kwasowęglowych, termalnych, solanek i innych.

 

Komfort pacjenta

Anatomicznie wyprofilowane wnętrza wanien marki Chirana Progress zapewniają komfort dla pacjenta. Do wanny proponujemy wygodne krzesło obrotowe.

 

Łatwe sterowanie wanną

Obsługa wanny jest intuicyjna i bezproblemowa. Wszystkie przyciski i zawory umiejscowione są tak, by maksymalnie ułatwić osobom prowadzącym zabieg pracę.

 

Wyjątkowo trwałe dysze

Dysze w wannach Chirana Progress o unikalnej, opatentowanej, prawnie chronionej konstrukcji są praktycznie niezniszczalne. Posiadają własny system osuszania.

 

Łatwa konserwacja

  • prysznic do czyszczenia wanny z zaworem odcinającym
  • w opcji elektromagnetyczny zmiękczacz wody (zapobiega osadzaniu się kamienia)
 

Oszczędność kosztów

  • Możliwość przyłączenia do sytemu recyclingu (możliwość napełniania i wypuszczania wody z wanny do systemu recyclingu)
  • Niecki wanien wyprofilowane są tak, by ograniczyć niepotrzebne zużycie wody przy napełnianiu


Wysokie bezpieczeństwo

Wszystkie urządzenia do hydroterapii firmy Chirana Progress są wyrobami medycznymi (zgodnie z ustawą z dnia 20 kwietnia 2004r o wyrobach medycznych, która implementuje dyrektywę 93/42/EWG) przeznaczonymi do profesjonalnego użytkowania w zakładach opieki zdrowotnej, w związku z czym podlegają bardziej restrykcyjnym przepisom bezpieczeństwa niż inne wanny tego typu.

Wanny wykonane są z bezpiecznych nieszkodliwych dla zdrowia materiałów z odpowiednim certyfikatem. Powierzchnia wanny pokryta została powłoką ionpure, która w środowisku wilgotnym ma właściwości antybakteryjne.

Dla bezpieczeństwa pacjenta wanny można wyposażyć w poręcze i schodki z antypoślizgową powierzchnią wspomagające wchodzenie i wychodzenie z wanny. Dodatkowo wszystkie wanny firmy Chirana Progress posiadają zabezpieczenie pompy przed pracą na sucho.

 

Bezproblemowe serwisowanie

Sieć punktów serwisowych w całym kraju.


 Dane techniczne:

Ilość dysz do hydromasażu 34
Pojemność wanny 42l
Zasilanie 230V/50Hz
Moc pompy 800VA
Waga 71kg
Wymiary 1060 x 660 x 795 – 1445
Czas napełniania wanny 1,3 min.
Czas opróżniania wanny ok. 2,5-3 min
 

Kolory standardowe: 
 

niebieski

alt

zielony

alt


Za dopłątą wybór koloru wanny z szerokiej palety barw.

 

 

Przeczytaj:
 

alt

Jak wybrać wannę do hydroterapii?