Przyłóżkowe Urządzenie Rehabilitacyjne PUR
Strona główna » SPRZĘT REHABILITACYJNY » KINEZYTERAPIA » Kabiny do ćwiczeń i zawieszeń » Przyłóżkowe Urządzenie Rehabilitacyjne PUR
Przyłóżkowe Urządzenie Rehabilitacyjne PUR

Przyłóżkowe Urządzenie Rehabilitacyjne PUR

{__FB_WYSLIJ}
{__GOOGLE_PLUS}
PUR jest stanowiskiem do indywidualnych ćwiczeń i zawieszeń na łóżku chorego.

  • Opis produktu

PUR można wyposażyć w przewieszkę boczną, poprawiającą stabilność urządzenia i zwiększającą jego funkcjonalność. Do wykorzystania zalet urządzenia niezbędny jest osprzęt w postaci linek, podwieszek i ciężarków. PUR powinien być przymocowany do szczytów łóżka. W przypadku gdy łóżko ma regulowaną wysokość i szczyty łóżka są ruchome PUR powinien być wtedy przymocowany do nieruchomej podstawy łóżka. Jeżeli nie ma możliwości mocowania urządzenia do łóżka wskazane jest aby PUR ustawić na stopkach prostopadle do ściany i jeden bok przytwierdzić np. przy pomocy kołków rozporowych.

 

Osiatkowany segment sufitowy wsparty jest na dwóch lub trzech segmentach podporowych, stwarza więc podobne możliwości terapeutyczne jak kabina WSC-4.

 

Wymiary:

  • wys. × szer. × dł.: 2000×700×2350 mm
  • rozstaw podpór: 1800 – 2100 mm

 

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu