Strona główna » Zasady wysyłki

Zasady wysyłki

 
  1. Zamówiony towar przesyłany jest do Państwa za pośrednictwem firmy kurierskiej.
  2. W momencie odbioru paczki od kuriera należy bezwzględnie sprawdzić stan zewnętrzny opakowania przesyłki. Szczególną uwagę zwrócić należy na to, czy karton nie jest uszkodzony (rozdarty bądź wgnieciony, zamoczony itp.), zdeformowany. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia bądź wgniecenia kartonu należy sporządzić protokół szkody z pracownikiem firmy kurierskiej. 
  3. Na życzenie Klienta paczka może być wysłana jako ubezpieczona (przed zaginięciem) oraz jako paczka na warunkach szczególnych (ubezpieczona przed uszkodzeniem). Opłaty w każdym przypadku zależą od konkretnej przesyłki. Ubezpieczone paczki są wysyłane po uprzednim uzgodnieniu z Klientem oraz przedpłacie na konto.
  4. Koszt wysyłki podawany jest przy składaniu zamówienia i zawiera wliczone opłaty za pakowanie i dostarczenie towaru do klienta. 
  5. Koszty transportu są pokrywane przez Klienta.
  6. Przy standardowych zamówieniach koszt przesyłki wynosi 25 zł przy płatności przelewem przed wysyłką towaru, 30 zł przy płatności za pobraniem pracownikowi firmy kurierskiej.
  7. Przy zamówieniu powyżej 3.000 zł sklep pokrywa koszt przesyłki zakupionych towarów. W przypadku gdy sklep pokrywa koszt wysyłki zakupionego towaru, od obsługi sklepu zależy jakim transportem towar zostanie dostarczony do Klienta. Klientowi pozostaje zawsze wybór skorzystania z innej odpłatnej formy transportu.
  8. Darmowy koszt wysyłki nie dotyczy towarów gabarytowych.
  9. Dla przesyłek gabarytowych koszty transportu są ustalane indywidualnie.
  10. Podczas składania zamówienia, koszt wysyłki jest liczony automatycznie oraz wyświetlany w podsumowaniu.

W przypadku wątpliwości co do wyliczonego kosztu wysyłki, prosimy o kontakt.
Przejdź do strony głównej
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu