1 » Kontakt2

Kontakt



ERES MEDICAL Sp. z o.o.

  •   Płouszowice Kol. 64B, 21-008 Tomaszowice
  •   +48 81 502 00 70
  •   +48 81 502 10 32   Formularz kontaktowy
  •   info@eresmedical.com.pl
  •   www.eresmedical.com.pl

 

 
 

Zarząd firmy

Zbigniew Lubaś – Dyrektor Generalny
Zbigniew Lubaś
Grzegorz Lubaś - Prezes
  • 81 502 00 70 w. 17
  • 605 585 843
  • g.lubas@eresmedical.com.pl
Grzegorz Lubaś
 

Dział Handlowy:

Mariusz Merski
Dyrektor ds. Kluczowych Klientów
  • świętokrzyski, lubelski
  • 81 502 00 70 w. 17
  • 607 279 079
  • m.merski@eresmedical.com.pl
Grzegorz Lubaś
Marek Różycki
Współpraca z dystrybutorami
  • podlaski, lubelski
  • 81 502 00 70 w. 18
  • 601 247 152
  • m.rozycki@eresmedical.com.pl
Grzegorz Lubaś
Maksymilian Mendykowski
Dyrektor ds. Kluczowych Klientów
  • lubelski, mazowiecki
  • 81 502 00 70 wew. 25
  • 601 224 059
  • m.mendykowski@eresmedical.com.pl
Grzegorz Lubaś
Wojciech Zdunek
  • małopolski, podkarpacki, lubelski
  • 81 502 00 70 w. 13
  • 601 409 446
  • w.zdunek@eresmedical.com.pl
Grzegorz Lubaś
Marcel Gajosz
  • 81 502 00 70 w. 14
  • 609 707 766
  • m.gajosz@eresmedical.com.pl
Grzegorz Lubaś
Aleksandra Pilecka
  • pomorski
  • 609 309 007
  • a.pilecka@eresmedical.com.pl
Grzegorz Lubaś
Joanna Grubiak
  • zachodni
  • 607 270 173
  • j.grubiak@eresmedical.com.pl
Grzegorz Lubaś
Łukasz Wiśniewski
  • mazowiecki, łódzki
  • 605 202 304
  • l.wisniewski@eresmedical.com.pl
Grzegorz Lubaś
Katarzyna Madej
Zamówienia drobne
  • 81 502 00 70 w. 14
  • 609 110 903
  • k.madej@eresmedical.com.pl
Grzegorz Lubaś





 
 

Dział wsparcia sprzedaży

Katarzyna Kowalska
Dyrektor ds. współpracy międzynarodowej
  • 81 502 00 70 w. 16
  • 601 408 249
  • k.kowalska@eresmedical.com.pl
Grzegorz Lubaś
Monika Lubaś
Marketing i PR
  • 81 502 00 70 w. 16
  • 601 054 662
  • m.lubas@eresmedical.com.pl
Grzegorz Lubaś
 

Dział realizacji zamówień

Tomasz Kowalski
Kierownik ds. logistyki
  • 81 502 00 70 w. 22
  • 691 967 333
  • t.kowalski@eresmedical.com.pl
Grzegorz Lubaś
Paula Rocka
Fakturzystka
  • 81 502 00 70 w.30
  • 603-700-998
  • p.rocka@eresmedical.com.pl
Grzegorz Lubaś
 

Dział techniczny

Jacek Milanowski
Dyrektor techniczny
  • 81 502 00 70 w. 19
  • 607 279 269
  • j.milanowski@eresmedical.com.pl
Grzegorz Lubaś
Katarzyna Ząbek
  • 81 02 00 70 w. 29
  • 601 247 152
  • k.zabek@eresmedical.com.pl
Grzegorz Lubaś
Mieczysław Tomasik
  • 81 502 00 70 w. 19
  • 601 558 766
Grzegorz Lubaś
Krzysztof Woźnica
  • 81 502 00 70 w. 19
  • 601 222 4969
  • k.woznica@eresmedical.com.pl
Grzegorz Lubaś
 

Zamówienia publiczne

Karolina Sułek-Chrościcka
  • 81 502 00 70 w. 11
  • 607 601 814
  • k.chroscicka@eresmedical.com.pl
Grzegorz Lubaś
 

Księgowość i kadry

Monika Wątorska
Główna księgowa
  • 81 502 00 70 w. 21
  • ksiegowosc@eresmedical.com.pl
Grzegorz Lubaś
Agnieszka Marciniak
Specjalista ds. kadr i płac
  • 81 502 00 70 w. 21
  • a.marciniak@eresmedical.com.pl
Grzegorz Lubaś
 

Przejdź do strony głównej