Strona główna » O firmie

O firmie


 Eres Medical Sp. z o.o. to firma z ponad 25-letnim doświadczeniem w branży medycznej, rehabilitacyjnej i SPA. Od początku swojej działalności dokładamy wszelkich starań celem spełnienia oczekiwań naszych Klientów w kompleksowym wyposażeniu placówek w sprzęt medyczny, rehabilitacyjny i SPA.
Eres Medical Sp. z o.o. to zespół ponad trzydziestu wykwalifikowanych, doświadczonych osób, które z zaangażowaniem i pasją dbają o naszych Klientów.  Zasięgiem swojej działalności obejmujemy całą Polskę. Centrala firmy znajduje się w  Płouszowicach k. Lublina, posiadamy oddziały terenowe zlokalizowane w Warszawie, Gdyni, Zielonej Górze i Katowicach. Dysponujemy 20 punktami serwisowymi rozmieszczonymi na terenie całego kraju, a także współpracujemy z liczną grupą doradców z branży, jak również z zakresu marketingu, zarządzania oraz rynku usług medycznych.Eres Medical Sp. z o.o. jest wyłącznym importerem i przedstawicielem na terenie Polski wielu renomowanych światowych i europejskich marek, do których należą między innymi: Chirana Progress (urządzenia do hydroterapii), Chirana Medical (aparaty anestezjologiczne), Medist (ssaki medyczne); Rimsa (lampy zabiegowe i operacyjne), LED (aparaty do fizykoterapii), Medici – Medical (diatermie chirurgiczne), Nuova (stoły operacyjne), Whitehall (podgrzewacze okładów cieplnych), Heuser (urządzenia do ciepłolecznictwa), TUR ( urządzenia do fizykoterapii), Prizma (Inhalatory), Silentia (parawany harmonijkowe).Eres Medical Sp. z o.o. współpracuje również z czołowymi polskimi producentami i importerami sprzętu medycznego, rehabilitacyjnego, mebli i wyposażenia SPA zapewniając swoim Klientom kompleksową ofertę w pełni dostosowaną do potrzeb i oczekiwań rynku oraz nawet najbardziej wymagających Klientów. Łącznie ponad 700 produktów pozwala nam skomponować indywidualną ofertę dla każdego.


Doradzamy, planujemy, sprzedajemy, dostarczamy, szkolimy, dbamy o dobry stan techniczny, a w razie potrzeby naprawiamy sprzęt i urządzenia.  Kompleksowo współpracujemy z Klientami, poczynając od doradztwa na etapie projektowania placówki, pomocy przy tworzeniu jej profilu biznesowego, pomocy w badaniu rynku, poprzez dostawę i montaż sprzętu, szkolenie personelu medycznego z obsługi urządzeń, na serwisowej opiece gwarancyjnej i pogwarancyjnej kończąc. 

 

 


 Naszymi Klientami są między innymi oddziały szpitalne, przychodnie, kliniki specjalistyczne i gabinety, hospicja, domy opieki, starostwa powiatowe, fundacje, kluby sportowe, uczelnie wyższe, uzdrowiska, salony SPA, gabinety kosmetyczne, ośrodki wypoczynkowe, hotele, pływalnie i wiele, wiele innych.
Współpracujemy zarówno z prywatnymi placówkami jak również bierzemy udział w zamówieniach z sektora publicznego, realizowanych zgodnie z procedurą zamówień publicznych.
Mamy już kilka tysięcy zadowolonych Klientów. I Ty możesz do nich dołączyć!
 
                                                        


 

Przejdź do strony głównej
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu