Wanna do masażu wirowego kończyn górnych CORAL
Strona główna » SPRZĘT REHABILITACYJNY » HYDROTERAPIA » Wirówki rehabilitacyjne » Wanna do masażu wirowego kończyn górnych CORAL
Wanna do masażu wirowego kończyn górnych CORALWanna do masażu wirowego kończyn górnych CORALWanna do masażu wirowego kończyn górnych CORAL
Wanna do masażu wirowego kończyn górnych CORALWanna do masażu wirowego kończyn górnych CORALWanna do masażu wirowego kończyn górnych CORAL

Wanna do masażu wirowego kończyn górnych CORAL

{__FB_WYSLIJ}
{__GOOGLE_PLUS}
alt

Coral przeznaczona jest do leczniczego i relaksacyjnego masażu kończyn górnych. Masaż jest realizowany strumieniami wody wydobywającymi się z dysz umieszczonych pod lustrem wody.alt 12    lub      alt 46
alt    alt    alt

  • Opis produktu
  • Linki (1)
  • Do pobrania (1)Wirówka do hydroterapii Coral to wanna do masażu wirowego kończyn górnych.

Masaż jest realizowany strumieniami wody wydobywającymi się z 12 lub 46 dysz do masażu wirowego z funkcją napowietrzania strumienia wody. Stopień napowietrzania jest regulowany. 
Sterowanie wanną odbywa się ręcznie za pomocą zaworów. Opcjonalnie wannę można wyposażyć w wyświetlacz elektroniczny.
  

Luksusowy design

Wanny marki Chirana Progress cechuje elegancki i nowoczesny wygląd. Idealnie wpisują się w każde wnętrze, nadając im luksusowego charakteru. Możliwość wyboru koloru wanny z dużej palety barw pozwala na idealne dopasowanie urządzenia do estetyki otoczenia lub swoich upodobań, oraz na nadanie tym pomieszczeniom odpowiedniego charakteru.
 
Wytrzymały materiał

Skorupy wanien wykonane są z materiału kompozytowego III generacji wzmacnianego włóknem szklanym, pokryte warstwą żelową. Jest to bardzo wytrzymały i odporny na działanie różnych czynników materiał. Dzięki temu w wannach możliwe jest wykonywanie zabiegów balneoterapii z zastosowaniem wód kwasowęglowych, termalnych, solanek i innych.

 

Anatomicznie wyprofilowane wnętrza wanien marki Chirana Progress zapewniają komfort dla pacjenta. Do wanny proponujemy wygodne krzesło obrotowe.

 

Łatwe sterowanie wanną

Obsługa wanny jest intuicyjna i bezproblemowa. Wszystkie przyciski i zawory umiejscowione są tak, by maksymalnie ułatwić osobom prowadzącym zabieg pracę.

 

Łatwa konserwacja

  • prysznic do czyszczenia wanny z zaworem odcinającym
  • w opcji elektromagnetyczny zmiękczacz wody (zapobiega osadzaniu się kamienia)

Oszczędność kosztów

  • Możliwość przyłączenia do sytemu recyclingu (możliwość napełniania i wypuszczania wody z wanny do systemu recyclingu)
  • Niecki wanien wyprofilowane są tak, by ograniczyć niepotrzebne zużycie wody przy napełnianiu

Wszystkie urządzenia do hydroterapii firmy Chirana Progress są wyrobami medycznymi (zgodnie z ustawą z dnia 20 kwietnia 2004r o wyrobach medycznych, która implementuje dyrektywę 93/42/EWG) przeznaczonymi do profesjonalnego użytkowania w zakładach opieki zdrowotnej, w związku z czym podlegają bardziej restrykcyjnym przepisom bezpieczeństwa niż inne wanny tego typu.

Wanny wykonane są z bezpiecznych nieszkodliwych dla zdrowia materiałów z odpowiednim certyfikatem. Powierzchnia wanny pokryta została powłoką ionpure, która w środowisku wilgotnym ma właściwości antybakteryjne. Dodatkowo wszystkie wanny firmy Chirana Progress posiadają zabezpieczenie pompy przed pracą na sucho.

 

Sieć punktów serwisowych w całym kraju.


 
Dane techniczne:

Ilość dysz do hydromasażu 12 lub 46
Pojemność użytkowa 30 l
Wymiary 950 x 870 x 1050 mm
Waga 65 kg
Czas napełniania wanny 1 min.
Czas wypuszczania wody 0,5 min.
Zasilanie 230 V, 50 Hz


Kolory standardowe: 
 

niebieski

alt

zielony

alt


Za dopłątą wybór koloru wanny z szerokiej palety barw.

 

 

Przeczytaj:
 

alt

Jak wybrać wannę do hydroterapii?