Wanna do masażu wirowego kończyn górnych i dolnych LASTURA HOBBY
Strona główna » SPRZĘT REHABILITACYJNY » HYDROTERAPIA » Wirówki rehabilitacyjne » Wanna do masażu wirowego kończyn górnych i dolnych LASTURA HOBBY
Wanna do masażu wirowego kończyn górnych i dolnych LASTURA HOBBYWanna do masażu wirowego kończyn górnych i dolnych LASTURA HOBBYWanna do masażu wirowego kończyn górnych i dolnych LASTURA HOBBYWanna do masażu wirowego kończyn górnych i dolnych LASTURA HOBBY
Wanna do masażu wirowego kończyn górnych i dolnych LASTURA HOBBYWanna do masażu wirowego kończyn górnych i dolnych LASTURA HOBBYWanna do masażu wirowego kończyn górnych i dolnych LASTURA HOBBYWanna do masażu wirowego kończyn górnych i dolnych LASTURA HOBBY

Wanna do masażu wirowego kończyn górnych i dolnych LASTURA HOBBY

{__FB_WYSLIJ}
{__GOOGLE_PLUS}
alt

Lastura Hobby to wanna do masażu wirowego kończyn górnych i dolnych o w zależności od ustawionej wysokości wanny.alt 18alt    alt    alt

  • Opis produktu
  • Linki (1)
  • Do pobrania (1)Lastura Hobby to wanna do masażu wirowego kończyn górnych i dolnych w zależności od ustawionej wysokości wanny.


18 dysz do masażu wirowego z funkcją napowietrzania strumienia wody, w tym 4 dysze do masażu stóp.

 
Wanna nie wymaga stałych przyłączy wodno – kanalizacyjnych.
Napełnianie odbywa się od góry , natomiast wypuszczanie wody z wanny do odpływu za pomocą grawitacji. Dzięki temu wanna Lastura Hobby jest idealna do miejsc, gdzie nie mamy miejsca na oddzielne pomieszczenie do hydroterapii. 

Kółka jezdne w podstawie wanny dają możliwość podjechania w każde miejsce bezpośrednio do pacjenta.

Regulacja wysokości poprzez elektryczny napęd za pomocą przycisku umieszczonego na panelu górnym wanny.
 

Luksusowy design

Wanny marki Chirana Progress cechuje elegancki i nowoczesny wygląd. Idealnie wpisują się w każde wnętrze, nadając im luksusowego charakteru. Możliwość wyboru koloru wanny z dużej palety barw pozwala na idealne dopasowanie urządzenia do estetyki otoczenia lub swoich upodobań, oraz na nadanie tym pomieszczeniom odpowiedniego charakteru.
 
Wytrzymały materiał

Skorupy wanien wykonane są z materiału kompozytowego III generacji wzmacnianego włóknem szklanym, pokryte warstwą żelową. Jest to bardzo wytrzymały i odporny na działanie różnych czynników materiał. Dzięki temu w wannach możliwe jest wykonywanie zabiegów balneoterapii z zastosowaniem wód kwasowęglowych, termalnych, solanek i innych.

 

Anatomicznie wyprofilowane wnętrza wanien marki Chirana Progress zapewniają komfort dla pacjenta. Do wanny proponujemy wygodne krzesło obrotowe.

 

Łatwe sterowanie wanną

Obsługa wanny jest intuicyjna i bezproblemowa. Wszystkie przyciski i zawory umiejscowione są tak, by maksymalnie ułatwić osobom prowadzącym zabieg pracę.

 

Łatwa konserwacja

  • prysznic do czyszczenia wanny z zaworem odcinającym
  • w opcji elektromagnetyczny zmiękczacz wody (zapobiega osadzaniu się kamienia)

Oszczędność kosztów

  • Możliwość przyłączenia do sytemu recyclingu (możliwość napełniania i wypuszczania wody z wanny do systemu recyclingu)
  • Niecki wanien wyprofilowane są tak, by ograniczyć niepotrzebne zużycie wody przy napełnianiu

Wszystkie urządzenia do hydroterapii firmy Chirana Progress są wyrobami medycznymi (zgodnie z ustawą z dnia 20 kwietnia 2004r o wyrobach medycznych, która implementuje dyrektywę 93/42/EWG) przeznaczonymi do profesjonalnego użytkowania w zakładach opieki zdrowotnej, w związku z czym podlegają bardziej restrykcyjnym przepisom bezpieczeństwa niż inne wanny tego typu.

Wanny wykonane są z bezpiecznych nieszkodliwych dla zdrowia materiałów z odpowiednim certyfikatem. Powierzchnia wanny pokryta została powłoką ionpure, która w środowisku wilgotnym ma właściwości antybakteryjne.

Dla bezpieczeństwa pacjenta wanny można wyposażyć w poręcze i schodki z antypoślizgową powierzchnią wspomagające wchodzenie i wychodzenie z wanny. Dodatkowo wszystkie wanny firmy Chirana Progress posiadają zabezpieczenie pompy przed pracą na sucho.

 

Sieć punktów serwisowych w całym kraju.
Dane techniczne:

Ilość dysz do hydromasażu 18
Pojemność użytkowa 40 l
Wymiary 1060 x 660 x 795-1445 mm
Waga 71 kg
Czas napełniania wanny 1,5 min.
Czas wypuszczania wody do kratki ściekowej 3,5 min.
Czas wypuszczania wody do umywalki 4,3min.
Zasilanie 230 V, 50 Hz
Moc 800 VA


Kolory standardowe: 
 

niebieski

alt

zielony

alt


Za dopłątą wybór koloru wanny z szerokiej palety barw.


 

Przeczytaj:
 

alt

Jak wybrać wannę do hydroterapii?