Kabina do ćwiczeń i zawieszeń UGUL
Strona główna » SPRZĘT REHABILITACYJNY » KINEZYTERAPIA » Kabiny do ćwiczeń i zawieszeń » Kabina do ćwiczeń i zawieszeń UGUL
Kabina do ćwiczeń i zawieszeń UGUL

Kabina do ćwiczeń i zawieszeń UGUL

{__FB_WYSLIJ}
{__GOOGLE_PLUS}
Kabina UGUL WSC-4 to podstawowe urządzenie Uniwersalnego Gabinetu Usprawniania Leczniczego UGUL wykonane z osiatkowanych elementów. Kabina przeznaczona jest do kinezyterapii indywidualnej w podwieszeniach, wyciągach pośrednich, ćwiczeniach czynnych wspomaganych, wolnych i z oporem.

  • Opis produktu

Usprawnianie w kabinie może się odbywać wyłącznie z użyciem stołu rehabilitacyjnego i osprzętu, tj. (linek, podwieszek, obciążników i innych akcesoriów).

 

W celu poszerzenia możliwości terapeutycznych, do kabiny można dodać przewieszkę z podporą, lub zwielokrotnić ilość kabin w gabinecie.

 

Kabiny wykonywane są wersjach:

  • Podstawowa – WSC-4;
  • Podwójna – WSC-4/2;
  • Z drabinką – WSC-4/D;
  • Z przewieszką – WSC-4/C;
  • Z drabinką – przewieszką WSC-4/C/D.

 

Istnieje możliwość zastąpienia w kabinach WSC-4/C i WSC-4/C/D przewieszki elementem sufitu – daje to możliwość tańszego utworzenia stanowiska do rehabilitacji kończyn.

 

Dzięki unifikacji elementów, kabinę można montować w różnych kombinacjach powyższych wersji. W kabinach wykonywane są ćwiczenia na stołach z wykorzystaniem osprzętu, a także trakcję za podudzia – przyrządem UP-01.

 

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu