Wanna do masażu podwodnego OCEAN ECONOMY
Strona główna » SPRZĘT REHABILITACYJNY » HYDROTERAPIA » Wanny do hydroterapii » Wanna do masażu podwodnego OCEAN ECONOMY
Wanna do masażu podwodnego OCEAN ECONOMYWanna do masażu podwodnego OCEAN ECONOMYWanna do masażu podwodnego OCEAN ECONOMYWanna do masażu podwodnego OCEAN ECONOMYWanna do masażu podwodnego OCEAN ECONOMYWanna do masażu podwodnego OCEAN ECONOMYWanna do masażu podwodnego OCEAN ECONOMYWanna do masażu podwodnego OCEAN ECONOMY
Wanna do masażu podwodnego OCEAN ECONOMYWanna do masażu podwodnego OCEAN ECONOMYWanna do masażu podwodnego OCEAN ECONOMYWanna do masażu podwodnego OCEAN ECONOMYWanna do masażu podwodnego OCEAN ECONOMYWanna do masażu podwodnego OCEAN ECONOMYWanna do masażu podwodnego OCEAN ECONOMYWanna do masażu podwodnego OCEAN ECONOMY

Wanna do masażu podwodnego OCEAN ECONOMY

{__FB_WYSLIJ}
{__GOOGLE_PLUS}
alt

Wanna Ocean Economy służy do wykonywania masażu podwodnego całego ciała dzięki wbudowanemu wężowi do masażu.    altstandard         altopcjaalt    alt    alt
 

 • Opis produktu
 • Linki (1)
 • Do pobrania (1)

 

Wanna Ocean Economy służy do wykonywania masażu podwodnego całego ciała dzięki wbudowanemu wężowi do masażu.


Opcjonalnie wannę można wyposażyć w 180 dysz do masażu powietrznego.


Sterowanie ręczne.

W standardzie dwustopniowe schodki dla pacjenta ułatwiające wchodzenie i wychodzenie z wanny oraz poręcze wewnątrz wanny.

Dla większego komfortu pacjenta wnętrze wanny zostało wytłoczone anatomicznie z podparciem pleców. 

 

Luksusowy design
Wanny marki Chirana Progress cechuje elegancki i nowoczesny wygląd. Idealnie wpisują się w każde wnętrze, nadając im luksusowego charakteru. Możliwość wyboru koloru wanny z dużej palety barw pozwala na idealne dopasowanie urządzenia do estetyki otoczenia lub swoich upodobań, oraz na nadanie tym pomieszczeniom odpowiedniego charakteru.
 
 
Wytrzymały materiał

Skorupy wanien wykonane są z materiału kompozytowego III generacji wzmacnianego włóknem szklanym, pokryte warstwą żelową. Jest to bardzo wytrzymały i odporny na działanie różnych czynników materiał.

 

Anatomicznie wyprofilowane wnętrza wanien marki Chirana Progress zapewniają komfort dla pacjenta. Tam, gdzie jest to potrzebne, wytłoczone zostały zagłówki, oparcia pleców, podparcia stóp, a również przymocowane odpowiednio profilowane poręcze i uchwyty. Do wyższych wanien dodawane są schodki z antypoślizgową powierzchnią, by ułatwić pacjentowi wejście i wyjście z wanny.

 

Łatwe sterowanie wanną

Obsługa wanny jest intuicyjna i bezproblemowa. Wszystkie przyciski i zawory umiejscowione zostały tak, by maksymalnie ułatwić osobom prowadzącym zabieg pracę. Kontrolę przebiegu kąpieli ułatwia elektroniczny pomiar i bieżący odczyt temperatury wody nalewanej, temperatury wody w wannie oraz ciśnienia wody w instalacji do hydromasażu.

 

Łatwa konserwacja

 • prysznic do czyszczenia wanny z zaworem odcinającym
 • w opcji elektromagnetyczny zmiękczacz wody (zapobiega osadzaniu się kamienia)

Oszczędność kosztów

 • Możliwość przyłączenia do sytemu recyclingu (możliwość napełniania i wypuszczania wody z wanny do systemu recyclingu)
 • Niecki wanien wyprofilowane są tak, by ograniczyć niepotrzebne zużycie wody przy napełnianiu

Wszystkie urządzenia do hydroterapii firmy Chirana Progress są wyrobami medycznymi (zgodnie z ustawą z dnia 20 kwietnia 2004r o wyrobach medycznych, która implementuje dyrektywę 93/42/EWG) przeznaczonymi do profesjonalnego użytkowania w zakładach opieki zdrowotnej, w związku z czym podlegają bardziej restrykcyjnym przepisom bezpieczeństwa niż inne wanny tego typu.

Wanny wykonane są z bezpiecznych nieszkodliwych dla zdrowia materiałów z odpowiednim certyfikatem. Powierzchnia wanny pokryta została powłoką ionpure, która w środowisku wilgotnym ma właściwości antybakteryjne.

Dla bezpieczeństwa pacjenta wanny można wyposażyć w poręcze i schodki z antypoślizgową powierzchnią wspomagające wchodzenie i wychodzenie z wanny. Dodatkowo wszystkie wanny firmy Chirana Progress posiadają zabezpieczenie pompy przed pracą na sucho.

 

 
 • chromatoterapia (punkty świetlne RGB LED)
 • magnetoterapia
 • ozonoterapia

 
Dane techniczne:

Pojemność użytkowa 280 l
Maksymalna pojemność 450 l
Waga 114 kg
Wymiary zewn. (dł. x szer. x wys.) w mm 2500 x 960 x 920-945
Zasilanie 3×400 V/50 Hz
Moc 1150 VA
Czas napełniania (do poj. użytkowej) 3,5 min.
Czas wypuszczania wody 3,1 min.
Wyposażenie dodatkowe:
 • dysze do masażu perełkowego z systemem osuszania (180 szt.)
 • oparcie na nogi
 • podłączenie do systemu recyklingu
 • poręcze do schodków
 • elektromagnetyczny zmiękczacz wody
 • chromatoterapia
 • ozonoterapia
 • magnetoterapia
 

 Kolory standardowe: 
 

niebieski

alt

zielony

alt


Za dopłątą wybór koloru wanny z szerokiej palety barw.


 


Przeczytaj:
 

alt

Jak wybrać wannę do hydroterapii?
 

 
 
 

 

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu