Strona główna » SPRZĘT REHABILITACYJNY » HYDROTERAPIA

HYDROTERAPIA

HYDROTERAPIA
Hydroterapia (wodolecznictwo, balneoterapia) to najstarsza metoda leczenia, doceniona już starożytności. Dzięki właściwościom wody, takim jak temperatura, ciśnienie hydrostatyczne, wyporność, przewodnictwo elektryczne, czy fakt, że woda jest dobrym rozpuszczalnikiem, znalazła ona szereg zastosowań w leczeniu, rehabilitacji, czy poprawianiu ogólnej kondycji organizmu. Dziś, dzięki zaawansowanym technologiach stosowanych w wannach do hydroterapii, możemy w pełni korzystać z leczniczych właściwości wody. 

 
 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje
Brak produktów ...

 

Oferujemy Państwu wanny do hydroterapii od najprostszych służących do kąpieli balneologicznych w solankach, borowinie, ziołach etc. (Laguna), przez wanny do masażu wirowego za pomocą wbudowanych dysz do hydromasażu (Laguna Plus, Laguna Bubble, Ocean Standard, Ocean Forte), wanny do masażu perełkowego (masaż pęcherzykami powietrza wydobywającymi się ze specjalnych dysz) - Laguna Bubble, Laguna Plus Bubble, Ocean Forte) oraz w pełni zautomatyzowane luksusowe wanny do hydroterapii niemal nie wymagające obsługi (Laguna Tornado, Ocean de Luxe). Wannę do hydroterapii możemy dodatkowo wyposażyć w wąż do hydromasażu, ozonoterapię, koloroterapię, magnetoterapię, hydromasaż pulsacyjny, co zwiększa możliwości terapii.
W ofercie również wirówki do hydroterapii kończyn dolnych i górnych (Cascade, Lastura Profi, Coral) oraz innowacyjna, jedyna na rynku polskim wanna do masażu wirowego kończyn dolnych i górnych, która nie wymaga przyłączy wodno-kanalizacyjnych - jest mobilna (Lastura Hobby).
Uzupełnieniem oferty urządzeń do hydromasażu jest wanna do kąpieli elektryczno - wodnych, tzw. czterokomorówka (Electra), katedra natryskowa (katedra biczy szkockich) - Niagara oraz wanna do ćwiczeń w wodzie z pacjentem (Hubbard). Nowością na rynku jest wanna do hydroterapii dla dzieci i noworodków (Lastura Baby).
Hydroterapia to również bieżnie wodne - innowacyjna forma rehabilitacji w wodzie - wolnostojące, basenowe, dla dzieci i dorosłych.

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu