Strona główna » SPRZĘT MEDYCZNY » ODDZIAŁY SZPITALNE / OIOM » PARAWANY MEDYCZNE

PARAWANY MEDYCZNE

PARAWANY MEDYCZNE alt

Oferujemy szeroki wybór parawanów medycznych dla placówek służby zdrowia indywidualnie dopasowanych do potrzeb Klienta.

Polecamy parawany medyczne Silentia ® - opatentowany szwedzki system parawanów w szerokim zakresie wysokości, długości, kombinacji oraz kolorów, jak również indywidualnych nadruków W ofercie parawany stałe i składane, naścienne lub mobilne, a także prysznicowe. Wszystkie są niezwykle komfortowe w obsłudze, niezawodne, wysokiej jakości i nadające się do dezynfekcji, czyli niezastąpione wszędzie tam, gdzie wymagane są wysokie standardy higieny.

Jako wyłączny dystrybutor na terenie Polski parawanów Silentia® zapewniamy transport, montaż oraz serwisowanie.
 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje

Najwyższe standardy higieny parawanów medycznych Silentia ®

Parawany medyczne Silentia ® to jedne z nielicznych na rynku, które zapewniają najwyższe standardy higieny. W szpitalach są sprzymierzeńcem w zwalczaniu zakażeń krzyżowych. Dzięki koncepcji EasyClean TM pomagają utrzymać otoczenie pacjenta w czystości, spełniając najwyższe wymagania higieniczne.
 

  • Wszystkie powierzchnie parawanu Silentia są łatwo dostępne do czyszczenia.
  • Panele parawanów mają gładką twardą powierzchnię odporną na środki dezynfekujące.
  • Konstrukcja każdego elementu parawanu, takiego jak zawiasy, listwy czy wózek została zaprojektowana z myślą o utrzymaniu maksymalnej higieny.
  • Parawany Silentia są wyposażone w specjalny uchwyt dla personelu. Jest to jedyne miejsce, za który dotykamy parawan, żeby go złożyć, rozłożyć, lub przetransportować. Ograniczamy w ten sposób miejsce pozostawiania ewentualnych bakterii.
  • Zamknięta konstrukcja kół zapobiega zbieraniu przez nie kurzu i włosów z podłogi. Można je odłączać od parawanu i myć oddzielnie pod wodą lub nawet w zmywarce.