Parawan medyczny składany mobilny SILENTIA
Strona główna » SPRZĘT MEDYCZNY » ODDZIAŁY SZPITALNE / OIOM » PARAWANY MEDYCZNE » Parawan składany mobilny SILENTIA
Parawan składany mobilny SILENTIAParawan składany mobilny SILENTIAParawan składany mobilny SILENTIAParawan składany mobilny SILENTIAParawan składany mobilny SILENTIA
Parawan składany mobilny SILENTIAParawan składany mobilny SILENTIAParawan składany mobilny SILENTIAParawan składany mobilny SILENTIAParawan składany mobilny SILENTIA

Parawan składany mobilny SILENTIA

{__FB_WYSLIJ}
{__GOOGLE_PLUS}
alt
Składany parawan medyczny Silentia ® na wózku jednym o:
 
  • parawan pozwala w szybkim czasie w każdym miejscu zorganizować prywatną przestrzeń dla pacjenta
  • parawan wyjątkowo prosty w rozkładaniu i składaniu - wystarczyć chwycić za uchwyt jedną ręką i lekko go pociągnąć, nie dotykając powierzchni parawanu, przez co minimalizujemy ryzyko zakażenia
  • parawan spełniający surowe wymagania higieniczne - niezwykle łatwy w dezynfekcji i czyszczeniu, posiada gładkie powierzchnie bez niepotrzebnych szczelin, odporne na działania środków dezynfekujących

altalt
alt

 

  • Opis produktu
  • Kolorystyka
  • Konfigurator parawanów online
  • Do pobrania (1)
Składany parawan Silentia ® na wózku jezdnym to mobilny elastyczny system najwyższej jakości pozwalający łatwo i szybko zorganizować prywatne miejsce dla pacjenta.

Budowa parawanu medycznego Silentia ®
System parawanów Silentia® składa się z paneli o szerokości 25cm składanych harmonijkowo.
Panele parawanu zbudowane są z kolorowych płyt umieszczonych w metalowych ramach, ramy na całej długości połączone są jednym zawiasem aluminiowym przypominającym z wyglądu listwę, 
Konstrukcja zawiasu jest patentem firmy SILENTIA ® i nie jest wykorzystywana w żadnych innych parawanach na całym świecie – cechuje ją wyjątkowa trwałość, zawiasy są nie do zużycia, a dodatkowo zapamiętują poprzednią pozycję parawany, by z łatwością się odpowiednio rozłożyć.
Konstrukcja parawanu jest lekka, ale zapewnia jednocześnie stabilność i bezpieczeństwo.
Mobilny wózek, na którym umieszczony jest parawan pozwala po złożeniu przewieźć go w każde miejsce, za pomocą jednej ręki, trzymając jedynie za uchwyt.
Specjalne kółka, na których zamontowany jest parawan niwelują nierówności podłogi, są również łatwe w czyszczeniu i dezynfekcji.


alt

Konfiguracja parawanu medycznego Silentia ®

Dostępny jest szeroki wybór wysokości i długości parawanu.
Wysokość: 1,45m, 1,65m ,1,85m,
Długość: od 5 do 15 skrzydeł ( w zależności od wyboru ilości skrzydeł wynosi od 0,75m do 3,75m ).

Od Twoich potrzeb zależy, jak będzie wyglądał Twój parawan.

Mobilny parawan Silentia umieszczony został na specjalnym wózku, który można z łatwością przewozić w dowolne miejsce. Wózek jest stabilny, a po złożeniu parawanu zajmuje niewiele miejsca.


alt

alt

 

Oryginalne rozwiązania Silentia ®alt


EasyClick – SILENTIA oferuje kompletne rozwiązania spełniające wymagania prywatności w każdym miejscu opieki nad pacjentem. Ponieważ nasze produkty są ze sobą kompatybilne, dzięki systemowi EasyClick, można łatwo je łączyć ze sobą i odłączać, zmieniając systemy w celu maksymalizacji korzyści. Bezproblemowe staje się wypięcie parawanu ze ściany i uczynienie go mobilnym przez zamontowanie na wózku.
alt

EasyClean – System ten zapewnia optymalną higienę parawanów. Ekrany mają gładkie powierzchnie, które można czyścić wszystkimi środkami dezynfekującymi bez obawy zniszczenia ich. Zamknięte kółka można łatwo wyjąć i umyć oddzielnie w zmywarce do naczyń. Wszystkie powierzchnie parawanu są łatwo dostępne do czyszczenia i dezynfekcji.
alt

EasyReturn to łatwe składanie parawanów przy użyciu tylko jednej ręki – chwytamy jedynie za ergonomiczny uchwyt.


Możliwości parawanów Silentia:


  

 
Szeroka gama kolorów parawanów medycznych Silentia ®


alt

 

Wersja Daylight - skrzydła parawanu przepuszczające światło dzienne – w całości lub tylko część powierzchni.

 

alt


Wersja dla dzieci


alt

 
Sam skonfiguruj i zobacz jak będzie wyglądał Twój parawan:


alt

 
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu