1 » 2 » 3 » STOŁY OPERACYJNE4

STOŁY OPERACYJNE

STOŁY OPERACYJNE

alt


Oferujemy szeroki wybór stołów elektrohydraulicznych i elektromechanicznych charakteryzujących się zaawansowanymi parametrami techniczno -użytkowymi.
Stoły operacyjne to podstawowe wyposażenie każdego bloku operacyjnego.
Firma NUOVA BN od ponad 30 lat projektuje i produkuje stoły operacyjne, akcesoria do każdej dyscypliny chirurgii, a także ortopedyczne przystawki wyciągowe, stoły do gipsowania, stoły endoskopowe, fotele porodowe, stoły operacyjne dla sił zbrojnych, marynarki wojennej i obrony cywilnej.
Produkty wykonane z wysokiej klasy stali nierdzewnej, aluminium i PVC, które zapewniają niezwykłą wytrzymałość, perfekcyjną funkcjonalność, przezierność dla RTG, łatwe czyszczenie i dezynfekcję oraz wysoki poziom bezpieczeństwa zarówno dla personelu jak i dla pacjenta.
NUOVA BN cały czas udoskonala połączenie technologii elektronicznej z mechaniczną funkcjonalnością swoich produktów dostosowując się w ten sposób do najnowszych potrzeb ewoluujących wspólnie z postępami badań i odkryć w dziedzinie medyczno-naukowej.
Ciągły dialog i współpraca z wykwalifikowanymi,  doświadczonymi chirurgami i innym personelem medycznym pozwala sprostać  oczekiwaniom i wymaganiom każdej specjalizacji chirurgicznej.
Zapewniamy Państwu serwis gwarancyjny i pogwarancyjny sprzętu medycznego oraz szkolenia z zakresu ich obsługi. W razie pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji.


 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje

Stoły operacyjne NUOVA BN i ich przewaga nad innymi:Konstrukcja stołu wykonana całkowicie ze stali nierdzewnej - brak jest gumowej „harmonijki” łączącej kolumnę z blatem, która jest charakterystyczna cechą wszystkich innych stołów operacyjnych na rynku. "Harmonijka" jest elementem problematycznym w kwestii dezynfekcji stołu, szybko się niszczy i stół przestaje szybko być sterylny.

Różne wersje podstawy stołów operacyjnych:  trzy wersje mobilne, jedna mocowana na stałe do podłogi, oraz dwie do stołów polowych. Istnieje więc możliwość dobrania odpowiedniej podstawy do indywidualnych potrzeb.

Blat stołu przezierny dla promieni RTG wyposażony w tunel dla kasety RTG na całej długości blatu.

W odróżnieniu od innych stołów dostępnych na rynku, Nuova BN oferuje trzy różne wersje materaców:
  • 5 cm – poliuretan bezszwowy
  • 6 cm – poliuretan bezszwowy (standard) 
  • 8 cm piankowe obszyte skajem (niestety widoczne szwy)
Segmenty łączone za pomocą szybkozłączek lub mechanizmów śrubowych dających pełną kontrolę nad montażem i demontażem segmentów.

Wszystkie ruchy sterowane mechanicznie, poza wysokością – tu jest hydraulika, ale w systemie zamkniętym zapobiegającym wyciekom oleju.

Część regulacji przy pomocy mechanizmów korbowych, które posiadają niezależne korby składające się i nieposzerzające przy tym blatu. Nie stanowią żadnej przeszkody dla operatora, nie ma ryzyka zgubienia korby.

Kolumny niewielkich rozmiarów na planie kwadratu, co zapewnia oszczędność miejsca i wygodę pracy np. z ramieniem C.