Strona główna » SPRZĘT MEDYCZNY » ODDZIAŁY SZPITALNE / OIOM » ŁÓŻKA SZPITALNE

ŁÓŻKA SZPITALNE

ŁÓŻKA SZPITALNE
Oferujemy szeroką ofertę najnowszej generacji łóżek szpitalnych producentów krajowych i zagranicznych. Możemy zaproponować Państwu zarówno łóżka do intensywnej terapii, łóżka na oddziały szpitalne, jak i łóżka rehabilitacyjne i opiekuńcze.  Zostały one zaprojektowane tak, aby zapewnić maksymalną wygodę i bezpieczeństwo pacjenta, a także komfort pracy personelu medycznego.
Każde łóżko szpitalne posiada mechanizm umożliwiający szeroki zakres regulacji leża, mechanicznej lub elektrycznej, pozwalający na jego dopasowanie do indywidualnych potrzeb pacjenta.  Konstrukcja została zaplanowana z uwzględnieniem wszystkich norm wymaganych dla sprzętu medycznego. Specjalnie zaprojektowane barierki boczne chronią przed upadkiem i zaklinowaniem kończyn pacjenta.
Jeśli potrzebujesz łóżka szpitalnego, napisz do nas, a otrzymasz indywidualną ofertę.  W razie pytań, jesteśmy do Twojej dyspozycji.
 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu