Strona główna » SPRZĘT MEDYCZNY » GABINET LEKARSKI / ZABIEGOWY » LAMPY ZABIEGOWE

LAMPY ZABIEGOWE

LAMPY ZABIEGOWE alt
Oferujemy lampy zabiegowe zaawansowane technologicznie, jak i małe do drobnych zabiegów sprawdzonego europejskiego producenta RIMSA. To niezbędny element wyposażenia sal zabiegowych, izb przyjęć oraz gabinetów lekarskich różnych specjalności. Idealne lampy do gabinetu stomatologicznego, jako lampy ginekologiczne, czy lampy do kliniki weterynaryjnej.
Nasze lampy zabiegowe ze względu na swoją jakość zostały wielokrotnie docenione przez lekarzy. Wysokie parametry wpływają na funkcjonalność, komfort pracy i bezpieczeństwo. Oferujemy modele z możliwością regulacji natężenia oświetlenia oraz zmiany temperatury barwowej. Specjalnie zaprojektowane układy zapewniają redukcję cieni oraz trójwymiarowe oświetlenie pola zabiegowego. W ofercie posiadamy ledowe lampy mobilne, ścienne i sufitowe. 
 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje

Wśród szerokiej oferty lamp zabiegowych warto się dłużej zastanowić, by wybrać najlepszą, dostosowaną do możliwości i warunków, ale również zapewniającą maksymalny komfort pracy.

Do zabiegów chirurgicznych polecamy ledowe lampy zabiegowe Pentaled 28 oraz Pentaled 12. Lampy te posiadają odpowiednio 28 i 12 diod i wysokie natężenie światła jak na swoje niewielkie wymiary i zgrabną konstrukcję (100.000 lux i 80.000 lux). Poza tym charakteryzują się dobrymi jakościowo parametrami świetlnymi - wysoki współczynnik odwzorowania barw, lampa Pentaled 28 posiada dodatkowo regulowaną temperaturę barwową (4500 i 5000 K), bardzo wysoka bezcieniowość, niska emisja promieniowania IR oraz niska temperatura w polu zabiegowym. Lampy zabiegowe Pentaled 12 oraz Pentaled 28 są ponadto bardzo wygodne w użytkowaniu - ramię na systemie sprężynowym może być pozycjonowane dowolnie i bez oporu, regulacje parametrów znajdują się na czaszy lampy, uchwyty przy kopule ułatwiają manewrowanie lampą. 

Ze względu właśnie na te komfortowe użytkowanie lamp Pentaled 12 i Pentaled 28 oraz fakt, że dzięki zastosowanej przy produkcji zaawansowanej technologii odbicia światła lampy te nie oślepiają, idealnie nadają się więc również do gabinetów okulistycznych, laryngologicznych oraz stomatologicznych. Poza wysoką jakością światła, zapewniają one komfort pacjenta podczas badań i zabiegów.

Do gabinetu ginekologicznego, oprócz wymienionych wcześniej zabiegowych lamp Pentaled 12 oraz Pentaled 28, możemy polecić również nieco drobniejszą lampę Primaled. Nie odbiega ona bardzo od pozostałych jakością światła - jego intensywność możemy regulować do 110.000 lx. Istnieje tu możliwość również regulacji temperatury barwowej (4000 i 4500K). Łatwość manewrowania lampą zapewnia  opatentowany, również sprężynowy, system ergo-spring w wersji Primaled-Flex.

Lampa zabiegowa Primaled jest również odpowiednią lampą dla dermatologii i kosmetyki. Dodatkowo możemy tu polecić lampy diagnostyczne L88 oraz Alfaled. Lampa diagnostyczna AlfaLed to diodowa lampa z 3 diodami led, gwarantująca światło o natężeniu 35.000 lx na giętkim ramieniu typu "gęsia szyja", które zapewnia wygodne manewrowanie. Natomiast lampa L88 to lampa emitująca zimne światło fluorescencyjne. Wyposażona jest w szkło powiększające o mocy 3 dioprii i średnicy 12cm. Idealna do obserwowania zmian na skórze pacjenta.

Wszystkie nasze lampy zabiegowe dostępne są w wielu opcjach mocowania (ścienne, sufitowe, jezdne, mocowane do blatu itp.).


altaltaltalt