Strona główna » SPRZĘT WETERYNARYJNY » REHABILITACJA ZWIERZĄT

REHABILITACJA ZWIERZĄT

REHABILITACJA ZWIERZĄT alt
Oferujemy sprzęt do rehabilitacji weterynaryjnej - certyfikowane urządzenia wysokiej jakości, przeznaczone do rehabilitacji psów, kotów, koni, a także innych zwierząt. 

Zoofizjoterapia, czyli fizjoterapia zwierząt jest coraz częściej doceniana i stosowana przez lekarzy weterynarii. Rehabilitacji poddawane są zarówno zwierzęta sportowe - konie wyścigowe, czy psy sportowe wystawowe, jak i małe domowe pupile. Właścicielom coraz bardziej zależy na dobrej kondycji i samopoczuciu swojego  zwierzęcia, dlatego fizjoterapia zwierząt nabiera coraz większego znaczenia.

Warto w swoim gabinecie zainwestować w dobrej klasy sprzęt do fizjoterapii zwierząt - rehabilitacja psów, koni, czy innych zwierzęcych pacjentów, jest zdecydowanie lepszym rozwiązaniem niż leczenie operacyjne bądź farmakologiczne. Urządzenia do rehabilitacji weterynaryjnej pozwalają w szybki i bezpieczny sposób przywrócić formę zwierzęciu po urazach oraz przy różnych schorzeniach neurologicznych. Zoofizjoterapia stosowana jest również przy otyłości oraz usprawnianiu zwierząt w starszym wieku.
 
 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje