Strona główna » SPRZĘT REHABILITACYJNY » KINEZYTERAPIA » Rehabilitacja kończyny górnej

Rehabilitacja kończyny górnej

Rehabilitacja kończyny górnej

alt


Produkty do rehabilitacji ręki
 Gloreha mają szerokie zastosowanie u pacjentów z niedowładem dłoni lub porażeniem po urazach ośrodkowego układu nerwowego, obwodowego układu nerwowego, rdzenia kręgowego czy z ubytkami mięśniowo-szkieletowymi.

Produkty Gloreha można stosować we wczesnych etapach rehabilitacji w trybie pasywnym, aby ułatwić mobilizację ręki i kończyny górnej. Gdy pacjent zaczyna wykazywać oznaki powrotu do zdrowia ruchowego, system może być rozwijany tak, aby towarzyszył aktywnym i funkcjonalnym czynnościom terapeutycznym. W najbardziej zaawansowanej fazie procesu rehabilitacji, produkty Gloreha oferują interaktywne gry, których celem jest drobniejszy ruch, aby pomóc w poprawie zręczności, koordynacji, zdolności wzrokowo-przestrzennych i uważności.

Produkty Gloreha mają na celu nie tylko wspomaganie rehabilitacji ruchowej kończyny górnej (dłoni, nadgarstka i ramienia), ale także stymulowanie plastyczności neuronalnej pacjenta poprzez liczne efekty dźwiękowe i wizualne, które towarzyszą ćwiczeniom ruchowym i konkretnym podejściom, takim jak terapia obserwacyjna i trening bilateralny.

Produkty do rehabilitacji kończyny górnej Gloreha mogą być przydatnym wsparciem również w bezpośrednim okresie pooperacyjnym oraz w leczeniu po ostrym lub przewlekłym stanie w wielu innych schorzeniach.


 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu