Strona główna » Praca

Praca

Tworzymy partnerskie relacje oraz przyjazne środowisko pracy. Siłę naszej firmy stanowią Ludzie, którzy ją tworzą. Pracujemy z utalentowanymi i zaangażowanymi osobami, które w najlepszy sposób dbają o satysfakcję naszych Klientów, przyczyniając się do ich sukcesu.
Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Przedstawiciel handlowy
- Sprzęt medyczny i rehabilitacyjny

Opis stanowiska:
  • Reprezentowanie firmy na podległym terenie lub w danej grupie produktów.
  • Sprzedaż i promocja produktów oferowanych przez firmę.
  • Budowanie pozytywnych i trwałych relacji oraz aktywne pozyskiwanie nowych Klientów w sektorze ochrony zdrowia.
  • Wspieranie swoją wiedzą i umiejętnościami innych współpracowników.
  • Promowanie marki firmy i produktów znajdujących się w portfolio firmy.
  • Prowadzenie prezentacji i szkoleń z oferowanych urządzeń.
  • Pozyskiwanie zamówień od Klientów komercyjnych oraz poprzez uczestnictwo w przetargach publicznych.
  • Uczestnictwo w imprezach wystawienniczych.
  • Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych.

Wymagania:
  • Wykształcenie średnie lub wyższe (preferowana fizjoterapia, ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo)
  • Doświadczenie w branży handlu sprzętem medycznym lub rehabilitacyjnym będzie dodatkowym atutem
  • Samodzielność, bardzo dobra organizacja pracy
  • Komunikatywność i umiejętność nawiązywania relacji z Klientami oraz Partnerami handlowymi
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Prawo jazdy kat. B - warunek konieczny
  • Znajomość języków obcych (preferowane: angielski, niemiecki, lub włoski)
  • Znajomość procedury zamówień publicznych będzie dodatkowym atutem
  • Chęć nauki oraz podnoszenia swoich kwalifikacji
  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych
  • Dyspozycyjność
  • Motywacja do pracy

OSOBY ZAINTERESOWANE PROSIMY O NADSYŁANIE APLIKACJI (list motywacyjny + CV), na poniższy adres:

rekrutacja@eresmedical.com.pl

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji prowadzonego obecnie lub w przyszłości przez Eres Medical sp. z o.o. (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. 2002.101.926 z późniejszymi zmianami)".
Przejdź do strony głównej
Nie pokazuj więcej tego komunikatu