Lampa zabiegowa weterynaryjna GOLDEN
Strona główna » SPRZĘT WETERYNARYJNY » WETERYNARYJNE URZĄDZENIA MEDYCZNE » Lampa zabiegowa weterynaryjna GOLDEN
Lampa zabiegowa weterynaryjna GOLDENLampa zabiegowa weterynaryjna GOLDENLampa zabiegowa weterynaryjna GOLDENLampa zabiegowa weterynaryjna GOLDENLampa zabiegowa weterynaryjna GOLDEN
Lampa zabiegowa weterynaryjna GOLDENLampa zabiegowa weterynaryjna GOLDENLampa zabiegowa weterynaryjna GOLDENLampa zabiegowa weterynaryjna GOLDENLampa zabiegowa weterynaryjna GOLDEN

Lampa zabiegowa weterynaryjna GOLDEN

{__FB_WYSLIJ}
{__GOOGLE_PLUS}
alt

Zabiegowa lampa weterynaryjna GOLDEN to wyjątkowe oświetlenie cenionego producenta medycznych lamp operacyjnych, zaprojektowane i dedykowane specjalnie do celów weterynaryjnych.

altaltalt

       

 • Opis produktu
 • Do pobrania (1)

 

Lampa weterynaryjna Golden jest wyjątkowym rozwiązaniem oświetleniowym specjalnie stworzonym dla gabinetów i klinik weterynaryjnych.

Firma RIMSA, producent lamp medycznych z wieloletnim doświadczeniem, uwzględniając różnice pomiędzy oświetleniem potrzebnym do zabiegów na ciele ludzkim oraz zwierzęcym, zarówno pod względem projektu, jak i użytkowania, stworzyła rozwiązanie, które zaspokoi nawet najbardziej wymagającego lekarza weterynarii.

 

 • Szersze pole oświetlenia lampy weterynaryjnej GOLDEN w porównaniu z tradycyjną lampą operacyjną pozwala chirurgowi nie poruszać czaszą lampy podczas operacji.
 • Średnicę pola oświetleniowego można łatwo zwiększyć lub zmniejszyć za pomocą czujnika na sterylnym uchwycie, zapewnia to pełną kontrolę nad światłem podczas zabiegu.
 • Użycie technologii „stałej ogniskowej” w lampie weterynaryjnej umożliwia skupienie światła z dowolnej odległości. Chirurg może więc swobodnie przesuwać światło w zasięgu roboczym.
 • Regulacja pola świetlnego w zakresie od 110 do 350 mm, dzięki temu lekarz uzyskuje wyjątkowo duży obszar operacyjny.
 • Specjalnie zaprojektowana i wyprodukowana przez RIMSA dla lampy zabiegowej Golden konstrukcja ramienia umożliwia płynne i łatwe manewrowanie.
 • Skrupulatna kalibracja wagi lampy weterynaryjnej gwarantuje stabilność czaszy i zapobiega niepożądanym ruchom.
 • Łatwość przemieszczania lampy pozwala na operowanie nią przez samego chirurga, bez konieczności pomocy personelu, która może nie być zawsze dostępna.
 • Lampa operacyjna Golden została zaprojektowana tak, aby zapewnić łatwość czyszczenia i odpowiadać zasadom ergonomii. Ekran z poliwęglanu zapewnia wysoką odporność na zarysowania.


Lampa GOLDEN nie jest tradycyjną lampą operacyjną przystosowaną do celów weterynaryjnych, jest lampą operacyjną przeznaczoną specjalnie do weterynarii, o większej średnicy pola i zaprojektowaną tak, aby umożliwić chirurgowi samodzielną pracę.


Lampa operacyjna weterynaryjna GOLDEN - sterowanie:


Golden może być sterowana z panelu umieszczonego z boku czaszy lampy lub zdalnie za pomocą pilota na podczerwień lub panelu naściennego.
Dostępne regulacje:

 • Temperatura barwowa (od 4000 do 4600k)
 • Przyciemnianie intensywności światła
 • Włączanie i wyłączanie światła endo (światło pomocnicze do endoskopii lub używane do oświetlania pomieszczenia).

Lampa weterynaryjna GOLDEN - parametry techniczne: 
 

Parametry oświetlenia

Natężenie oświetlenia Ec na 1 m +/- 10% [lux]

160,000

Temperatura barwowa [K]

4,000 - 4,600

Wskaźnik odwzorowania barw Ra [-]

95

   
Ra [-] > 90

Średnica pola oświetlenia d10 [mm] (D)

260

Regulacja pola świetlnego - do - [mm]

110 - 350

Głębia oświetlenia L1+L2 [cm] at 60%

81

   
Max promieniowanie [W/m²] 556
Promieniowanie / naświetlenie [mW/m²lx] 3.47
Max napromieniowanie w UV [W/m²] 0.002
Dane elektrotechniczne
Pierwotne napięcie przemienne [Volt ac] 100 - 240
Częstotliwość [Hz] 50/60
Pobór mocy  [VA] 71
Źródło światła 81 diod LED
Żywotność (te dane mogą się zmienić w zależności od napięcia zasilania głównego, zmian napięcia i częstotliwości użytkowania) 50.000
Regulacja natężenia oświetlenia [%] 25 - 100


Lampa weterynaryjna GOLDEN dostępna jest w wersji sufitowej i mobilnej.