Strona główna » SPRZĘT REHABILITACYJNY » FIZYKOTERAPIA » APARATY DO KRIOTERAPII

APARATY DO KRIOTERAPII

APARATY DO KRIOTERAPII
Aparaty do krioterapii dzielą się na trzy główne kategorie: urządzenia do krioterapii zimnym powietrzem, dwutlenkiem węgla lub azotem. Aparaty te różnią się kosztami zakupu, eksploatacji oraz sposobem obsługi. Najdroższym w zakupie aparatem jest aparat do krioterapii zimnym powietrzem, ale nie generuje on żadnych kosztów w eksploatacji. Temperatura chłodzenia jest tu stosunkowo niska - ok -35°C. Nieco niższe temperatury (-70°C) osiąga aparat do krioterapii CO2, jest dwukrotnie tańszy, ale przy użytkowaniu ponosimy regularnie koszty zakupu dwutlenku węgla. Najtańszym aparatem do krioterapii jest aparat na ciekły azot. Tutaj jednak musimy regularnie dostarczać gaz, który nie jest tani i nie wszędzie dostępny. Temperatura jest tu za to najniższa: -160°C.

W ofercie posiadamy wszystkie rodzaje aparatów do krioterapii polskich i zagranicznych producentów. Są to nowoczesne urządzenia dobrej jakości. Zapraszamy do zapoznania się z nimi, w razie pytań jesteśmy do dyspozycji.
 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu