1 » 2 » WANNY DO HYDROTERAPII3

WANNY DO HYDROTERAPII

WANNY DO HYDROTERAPII
Hydroterapia (wodolecznictwo, balneoterapia) to najstarsza metoda leczenia, doceniona już starożytności. Dzięki właściwościom wody, takim jak temperatura, ciśnienie hydrostatyczne, wyporność, przewodnictwo elektryczne, czy fakt, że woda jest dobrym rozpuszczalnikiem, znalazła ona szereg zastosowań w leczeniu, rehabilitacji, czy poprawianiu ogólnej kondycji organizmu. Dziś, dzięki zaawansowanym technologiach stosowanych w wannach do hydroterapii, możemy w pełni korzystać z leczniczych właściwości wody. 

altUrządzenia firmy Chirana Progress to od lat cenione w uzdrowiskach wanny do hydroterapii, których marka znana jest od 1961 roku. Nie bez powodu, bo wanny są wykonane z tworzyw najwyższej jakości, niemal nie wymagają serwisowania, przez długie lata wyglądają estetycznie i pozwalają w pełni korzystać z przeprowadzanych zabiegów hydroterapii.
 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje

Oferujemy Państwu wanny do hydroterapii od najprostszych służących do kąpieli balneologicznych w solankach, borowinie, ziołach etc. (Laguna), przez wanny do masażu wirowego za pomocą wbudowanych dysz do hydromasażu (Laguna Plus, Laguna Bubble, Ocean Standard, Ocean Forte), wanny do masażu perełkowego (masaż pęcherzykami powietrza wydobywającymi się ze specjalnych dysz) - Laguna Bubble, Laguna Plus Bubble, Ocean Forte) oraz w pełni zautomatyzowane luksusowe wanny do hydroterapii niemal nie wymagające obsługi (Laguna Tornado, Ocean de Luxe). Wannę do hydroterapii możemy dodatkowo wyposażyć w wąż do hydromasażu, ozonoterapię, koloroterapię, magnetoterapię, hydromasaż pulsacyjny, co zwiększa możliwości terapii.
W ofercie również wirówki do hydroterapii kończyn dolnych i górnych (Cascade, Lastura Profi, Coral) oraz innowacyjna, jedyna na rynku polskim wanna do masażu wirowego kończyn dolnych i górnych, która nie wymaga przyłączy wodno-kanalizacyjnych - jest mobilna (Lastura Hobby).
Uzupełnieniem oferty urządzeń do hydromasażu jest wanna do kąpieli elektryczno - wodnych, tzw. czterokomorówka (Electra), katedra natryskowa (katedra biczy szkockich) - Niagara oraz wanna do ćwiczeń w wodzie z pacjentem (Hubbard). Nowością na rynku jest wanna do hydroterapii dla dzieci i noworodków (Lastura Baby).