Strona główna » Walczymy z COVID-19 - sprzęt i urządzenia medyczne

Walczymy z COVID-19 - sprzęt i urządzenia medyczne

 

Zebraliśmy dla Was urządzenia medyczne oraz sprzęt aktualnie najniezbędniejszy do walki z pandemią COVID-19. Poniżej znajdą Państwo zarówno niezbędne wyposażenie oddziałów szpitalnych dla pacjentów z koronawirusem, takie jak łóżka szpitalne, respiratory, pompy infuzyjne, jak i urządzenia do dezynfekcji pomieszczeń, czyli lampy bakteriobójcze, a także środki ochrony indywidualnej - kombinezony i przyłbice. Posiadamy też w ofercie szeroki wybór sprzętu do diagnostyki (spirometry, pulsoksymetry) oraz do terapii układu oddechowego (inhalatory) - do opieki domowej, jak i szpitalnej.

To tylko część z urządzeń dotyczących opieki nad pacjentami z Covid-19, które możemy dostarczyć, ponadto oferta stale się zmienia ze względu na zapotrzebowanie i nasycenie rynku, dlatego jeśli nie znajdziesz poniżej tego, co Cię interesuje, skontaktuj się z nami, zrobimy wszystko co w naszej mocy, żeby znaleźć niezbędny dla Ciebie sprzęt do walki z Covid-19.

► tel. 815020070
► e-mail: info@eresmedical.com.pl


 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu