Stolik pod aparaturę C3RK
Strona główna » SPRZĘT REHABILITACYJNY » MEBLE I POZOSTAŁE WYPOSAŻENIE GABINETU REHABILITACYJNEGO » WÓZKI POD APARATY » Stolik pod aparaturę C3RK
Stolik pod aparaturę C3RK

Stolik pod aparaturę C3RK

{__FB_WYSLIJ}
{__GOOGLE_PLUS}
Stolik pod aparaturę C3RK wykonany z wysokiej jakości stali węglowej, malowanej proszkowo, osadzony na 4 bieżnikowanych kółkach wyposażony w 3 półki z wyprofilowanymi brzegami oraz listwę zasilającą z gniazdami zasilania zaspokaja najbardziej wyszukane potrzeby.

  • Opis produktu

Wykonany z wysokiej jakości stali węglowej, malowanej proszkowo, osadzony na 4 bieżnikowanych kółkach zapewniających wysoką mobilność i precyzję manewrowania.

 

Stolik posiada 3 półki z wyprofilowanymi brzegami zapobiegającymi wypadaniu umieszczonych na nich urządzeń/narzędzi oraz listwę zasilającą z uniwersalnymi gniazdami z uziemieniem ergonomicznie umieszczoną pod najniższą półką.

 

Innowacyjna i ergonomiczna konstrukcja, bardzo dokładne wykończenie oraz niewielkie wymiary sprawiają, że stolik C3RK jest niezastąpionym sprzętem w każdym gabinecie.

 

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu