Strona główna » OFERTA PRACY

OFERTA PRACY

Tworzymy partnerskie relacje oraz przyjazne środowisko pracy. Siłę naszej firmy stanowią ludzie, którzy ją tworzą. Pracujemy z utalentowanymi i zaangażowanymi osobami, które w najlepszy sposób dbają o satysfakcję naszych Klientów, przyczyniając się do ich sukcesu.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik Działu Technicznego

Opis stanowiska:

  • Prowadzenie przeglądów, napraw i instalacji urządzeń medycznych i rehabilitacyjnych
  • Budowanie pozytywnych i trwałych relacji oraz aktywne pozyskiwanie nowych Klientów usług serwisowych
  • Wspieranie swoją wiedzą i umiejętnościami innych pracowników firmy
  • Prowadzenie prezentacji i szkoleń z urządzeń znajdujących się w ofercie firmy
  • Realizacja założeń firmy

Wymagania:

  • Doświadczenie w serwisie urządzeń medycznych lub rehabilitacyjnych
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Komunikatywność i umiejętność budowania relacji z Klientami
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość języków obcych (preferowane: angielski, niemiecki, lub włoski)
  • Dyspozycyjność
  • Gotowość do odbywania częstych podróży służbowych
  • Motywacja do pracy
  • Wykształcenie techniczne (preferowane wyższe) mile widziane elektronik, automatyk, inżynieria biomedyczna.

OSOBY ZAINTERESOWANE PROSIMY O NADSYŁANIE APLIKACJI (list motywacyjny + CV), na poniższy adres:

rekrutacja@eresmedical.com.pl

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji prowadzonego obecnie lub w przyszłości przez Eres Medical sp. z o.o. (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. 2002.101.926 z późniejszymi zmianami)".

Przejdź do strony głównej