MEDICA – Międzynarodowe Targi Wyposażenia i Aparatury Medycznej w Düsseldorfie

MEDICA – Międzynarodowe Targi Wyposażenia i Aparatury Medycznej w Düsseldorfie

MEDICA to największe na świecie targi dla sektora medycznego – 4.800 wystawców z 65 krajów na 118,000 m² wynajętej powierzchni ekspozycyjnej w 17 halach.

To światowe forum medycyny, które co roku prezentuje pełne spektrum opieki ambulatoryjnej i szpitalnej: od techniki laboratoryjnej i diagnostycznej, produktów do fizykoterapii i materiałów pomocniczych, sprzętu elektromedycznego, technicznego oraz technologii informatycznych i komunikacyjnych dla placówek służby zdrowia, aż po wykończenie i wyposażenie pomieszczeń.
Jest to jedyna impreza branży medycznej na świecie, która gwarantuje tak obszerny i uporządkowany przegląd najnowszych produktów i trendów.

Odwiedzający targi to przedstawiciele szeroko pojmowanej branży medycznej, lekarze, farmaceuci, ordynatorzy, dyrektorzy szpitali, personel pomocniczy, fizjoterapeuci, menadżerowie administracyjni szpitali i ośrodków medycznych oraz handlowcy i producenci.

 

Zobacz więcej >>

 

Przedstawiciele naszej firmy zwiedzali targi Medica. Odwiedzaliśmy producentów naszych urządzeń i poszukiwaliśmy dla Państwa nowości, o które moglibyśmy rozszerzyć naszą ofertę.

 

 

 

Nasz zespół
Jacek Milanowski
Jacek Milanowski

Dyrektor techniczny

kom. 607 279 269

Mieczysław Tomasik
Mieczysław Tomasik

kom. 601 558 766

Krzysztof Woźnica
Krzysztof Woźnica

kom. 6012224969