Zaproszenie

 

 

 

 

Szanowni Państwo,

 

Kontynuując tradycję corocznych szkoleń dla fizjoterapeutów, pragniemy, razem z Polskim Towarzystwem Fizjoterapii oraz Stowarzyszeniem Fizjoterapia Polska zaprosić Państwa na IX Konferencję Naukowo – Szkoleniową pt. „Urologia, ginekologia, położnictwo, pediatria – Aktualne kierunki fizjoterapii dorosłych i dzieci” w dniach 25-26 maja 2018r. w Okunince nad Jeziorem Białym.

Podczas tego wydarzenia spróbujemy sobie odpowiedzieć na pytanie, czy fizjoterapia jest w stanie rozwiązać problemy ginekologiczne i urologiczne – dolegliwości, o których coraz częściej nie wstydzimy się mówić. Jednocześnie poruszymy też temat fizykoterapii najmłodszych pacjentów.

Celem zapewnienia Państwu większego komfortu oraz możliwości skorzystania z walorów turystycznych regionu lubelskiego, zapraszamy, jak w ubiegłym roku, nad Jezioro Białe do Okuninki. Jest to miejsce, które w pełni lata tętni życiem, zarówno w dzień, jak i w nocy, a my jak co roku pragniemy przyswajanie wiedzy połączyć z przyjemnym spędzeniem czasu przez naszych uczestników.

 

Serdecznie zapraszamy!