Kariera

Tworzymy partnerskie relacje oraz przyjazne środowisko pracy. Siłę naszej firmy stanowią Ludzie, którzy ją tworzą. Pracujemy z utalentowanymi i zaangażowanymi osobami, które w najlepszy sposób dbają o satysfakcję naszych Klientów, przyczyniając się do ich sukcesu.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy

– Sprzęt medyczny i rehabilitacyjny

w regionie:  LUBELSKI, MAZOWIECKI, ŚLĄSKI, OPOLSKI, WIELKOPOLSKI, ŁÓDZKI, WARMIŃSKO-MAZURSKI, PODLASKI, MAŁOPOLSKI

Opis stanowiska:

  • Reprezentowanie firmy na podległym terenie
  • Sprzedaż i promocja produktów oferowanych przez firmę
  • Budowanie pozytywnych i trwałych relacji oraz aktywne pozyskiwanie nowych Klientów w środowisku medycznym
  • Wspieranie swoją wiedzą i umiejętnościami innych współpracowników
  • Promowanie marki firmy i produktów znajdujących się w portfolio firmy
  • Prowadzenie prezentacji i szkoleń z oferowanych urządzeń
  • Pozyskiwanie zamówień od Klientów komercyjnych oraz poprzez uczestnictwo w przetargach publicznych
  • Uczestnictwo w imprezach wystawienniczych
  • Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych

Wymagania:

  • Wykształcenie ekonomiczne, techniczne lub medyczne
  • Doświadczenie w branży medycznej min. 2 lata – warunek konieczny (preferowany zakres OIOM, blok operacyjny lub rehabilitacja)
  • Samodzielność, bardzo dobra organizacja pracy
  • Komunikatywność i umiejętność nawiązywania relacji Klientami oraz Partnerami handlowymi
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość procedury zamówień publicznych
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość języków obcych (preferowane: angielski, niemiecki, lub włoski)
  • Dyspozycyjność
  • Motywacja do pracy

OSOBY ZAINTERESOWANE PROSIMY O NADSYŁANIE APLIKACJI (list motywacyjny +  CV), na poniższy adres:
rekrutacja@eresmedical.com.pl

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji prowadzonego obecnie lub w przyszłości przez Eres Medical sp. z o.o. (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. 2002.101.926 z późniejszymi zmianami)”.