Kariera

Tworzymy partnerskie relacje oraz przyjazne środowisko pracy. Siłę naszej firmy stanowią Ludzie, którzy ją tworzą. Pracujemy z utalentowanymi i zaangażowanymi osobami, które w najlepszy sposób dbają o satysfakcję naszych Klientów, przyczyniając się do ich sukcesu.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy

– Sprzęt medyczny i rehabilitacyjny

w regionie:  LUBELSKI, MAZOWIECKI, ŚLĄSKI, OPOLSKI, WIELKOPOLSKI, ŁÓDZKI, WARMIŃSKO-MAZURSKI, PODLASKI, MAŁOPOLSKI

Opis stanowiska:

  • Reprezentowanie firmy na podległym terenie
  • Sprzedaż i promocja produktów oferowanych przez firmę
  • Budowanie pozytywnych i trwałych relacji oraz aktywne pozyskiwanie nowych Klientów w środowisku medycznym
  • Wspieranie swoją wiedzą i umiejętnościami innych współpracowników
  • Promowanie marki firmy i produktów znajdujących się w portfolio firmy
  • Prowadzenie prezentacji i szkoleń z oferowanych urządzeń
  • Pozyskiwanie zamówień od Klientów komercyjnych oraz poprzez uczestnictwo w przetargach publicznych
  • Uczestnictwo w imprezach wystawienniczych
  • Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych

Wymagania:

  • Wykształcenie ekonomiczne, techniczne lub medyczne
  • Doświadczenie w branży medycznej min. 2 lata – warunek konieczny (preferowany zakres OIOM, blok operacyjny lub rehabilitacja)
  • Samodzielność, bardzo dobra organizacja pracy
  • Komunikatywność i umiejętność nawiązywania relacji Klientami oraz Partnerami handlowymi
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość procedury zamówień publicznych
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość języków obcych (preferowane: angielski, niemiecki, lub włoski)
  • Dyspozycyjność
  • Motywacja do pracy

OSOBY ZAINTERESOWANE PROSIMY O NADSYŁANIE APLIKACJI (list motywacyjny +  CV), na poniższy adres:
rekrutacja@eresmedical.com.pl

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji prowadzonego obecnie lub w przyszłości przez Eres Medical sp. z o.o. (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. 2002.101.926 z późniejszymi zmianami)”.

Nasz zespół
Jacek Milanowski Jacek Milanowski

Dyrektor techniczny

kom. 607 279 269

Mieczysław Tomasik Mieczysław Tomasik

kom. 601 558 766

Wojciech Malinowski Wojciech Malinowski

Specjalista IT

kom. 603 716 105

Krzysztof Woźnica Krzysztof Woźnica

kom. 6012224969