Korzystamy z plików cookies zapisujących dane użytkownika. Przeglądając naszą stronę wyrażasz zgodę na ich używanie. Według obecnie obowiązujących przepisów prawa możesz je wyłączyć zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej »
zamknij
Aktualności

Ostatnie miejsca na szkolenie

Informujemy, że to ostatnia szansa, by zgłosić się na szkolenie dla fizjoterapeutów w Wojciechowie. Zostały tylko dwa tygodnie, listę mamy prawie pełną, więc jeśli chcesz do nas dołączyć, zrób to dziś!

 

 

 << Formularz zgłoszeniowy do pobrania >>

więcej »

Konferencja dla fizjoterapeutów na Mazurach

Konferencja w Jarnołtówku już za nami, teraz szykujemy się do Wojciechowa, by szkolić się z fizjoterapeutami z województwa lubelskiego.

A na za kończenie cyklu chcielibyśmy zaprosić jeszcze na konferencję szkoleniową na Mazury - 12-13 czerwca 2015r. w Waplewie spotkamy się po raz ostatni w tym roku w takim gronie.

Zapraszamy fizjoterapeutów z okolicznych województw.

 

Zobacz więcej >

więcej »

...szkoleń ciąg dalszy....

Znamy już termin szkolenia dla fizjoterapeutów z regionu lubelskiego. W dniu 8-9 maja zapraszamy do Wojciechowa, gdzie już trzeci rok z rzędu będziemy poszerzać wiedzę z zakresu fizjoterapii i rehabilitacji oraz integrować środowisko fizjoterapeutów. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do zgłoszeń.

Więcej informacji >>

więcej »
 

Jesteś tutaj: Eres Medical » Brak strony

Brak strony

Brak strony 

 

 Spróbuj ponownie wprowadzić adres, skorzystaj z wyszukiwarki, lub zapraszamy na stronę główną: