Korzystamy z plików cookies zapisujących dane użytkownika. Przeglądając naszą stronę wyrażasz zgodę na ich używanie. Według obecnie obowiązujących przepisów prawa możesz je wyłączyć zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej »
zamknij
Aktualności

Zapraszamy do Waplewa

 

Jeszcze tylko kilka dni zostało na zgłoszenie się na konferencję dla fizjoterapeutów w Waplewie na Mazurach.  Zachęcamy do wysyłania zgłoszeń, mamy jeszcze wolne miejsca.

 

 

<< Szczegóły >>

 

więcej »

Kolejna konferencja za nami...

Drodzy Państwo, dzięki Wam konferencję dla fizjoterapeutów możemy uznać za udaną!  Składamy serdeczne podziękowania zarówno słuchaczom szkolenia, jak i wszystkim tym, którzy przyczynili się do organizacji tego wydarzenia razem z nami i zaszczycili nas swoją obecnością - zarządowi Lubelskiego Oddziału Polskiego Towarzystwa Fizjoterapii, pani Annie Krawczyńskiej - konsultantowi wojewódzkiemu ds. fizjoterapii, wykładowcom za podzielenie się z nami swoją wiedzą oraz wszystkim innym, którzy byli tam z nami. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia tutaj lub na naszym profilu na Facebooku.

więcej »

Konferencja dla fizjoterapeutów na Mazurach

Konferencja w Jarnołtówku już za nami, teraz szykujemy się do Wojciechowa, by szkolić się z fizjoterapeutami z województwa lubelskiego.

A na za kończenie cyklu chcielibyśmy zaprosić jeszcze na konferencję szkoleniową na Mazury - 12-13 czerwca 2015r. w Waplewie spotkamy się po raz ostatni w tym roku w takim gronie.

Zapraszamy fizjoterapeutów z okolicznych województw.

 

Zobacz więcej >

więcej »
 

Jesteś tutaj: Eres Medical » Brak strony

Brak strony

Brak strony 

 

 Spróbuj ponownie wprowadzić adres, skorzystaj z wyszukiwarki, lub zapraszamy na stronę główną: