Korzystamy z plików cookies zapisujących dane użytkownika. Przeglądając naszą stronę wyrażasz zgodę na ich używanie. Według obecnie obowiązujących przepisów prawa możesz je wyłączyć zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej »
zamknij
Aktualności

Zapraszamy do Waplewa

 

Jeszcze tylko kilka dni zostało na zgłoszenie się na konferencję dla fizjoterapeutów w Waplewie na Mazurach.  Zachęcamy do wysyłania zgłoszeń, mamy jeszcze wolne miejsca.

 

 

<< Szczegóły >>

 

więcej »

Kolejna konferencja za nami...

Drodzy Państwo, dzięki Wam konferencję dla fizjoterapeutów możemy uznać za udaną!  Składamy serdeczne podziękowania zarówno słuchaczom szkolenia, jak i wszystkim tym, którzy przyczynili się do organizacji tego wydarzenia razem z nami i zaszczycili nas swoją obecnością - zarządowi Lubelskiego Oddziału Polskiego Towarzystwa Fizjoterapii, pani Annie Krawczyńskiej - konsultantowi wojewódzkiemu ds. fizjoterapii, wykładowcom za podzielenie się z nami swoją wiedzą oraz wszystkim innym, którzy byli tam z nami. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia tutaj lub na naszym profilu na Facebooku.

więcej »

Konferencja dla fizjoterapeutów na Mazurach

Konferencja w Jarnołtówku już za nami, teraz szykujemy się do Wojciechowa, by szkolić się z fizjoterapeutami z województwa lubelskiego.

A na za kończenie cyklu chcielibyśmy zaprosić jeszcze na konferencję szkoleniową na Mazury - 12-13 czerwca 2015r. w Waplewie spotkamy się po raz ostatni w tym roku w takim gronie.

Zapraszamy fizjoterapeutów z okolicznych województw.

 

Zobacz więcej >

więcej »
 

Jesteś tutaj: Eres Medical » Sprzęt rehabilitacyjny » Urządzenia do masażu

Urządzenia do masażu

medi stream 3000 to łóżko wodne służące do masażu. Umieszczone pod powłoką materaca dysze za pomocą siły strumieni wodnych skutecznie masują całe ciało od stóp do głowy.

Fotel masujący Panasonic EP 1080 to najnowszy, luksusowy model stworzony przez liderów w dziedzinie technologii  masażu od ponad 40 lat – Firmy Panasonic.

Fotel Panasonic został zaprojektowany aby pomóc Ci osiągnąć terapeutyczne rozluźnienie mięśni, zwiększyć przepływ krwi w całym organizmie oraz utrzymać zdrowy tryb życia.

 

Fotel masujący Panasonic MR30 yasumi zapewni całkowitą regenerację umysłu i ciała dzięki zharmonizowanemu kołysaniu z programem muzycznym. Czy to krótkie fazy regeneracji, czy bogaty program wypoczynku lub wspomagający sen, z fotelem relaksacyjnym yasumi zbierzesz nowe siły i niespodziewanie odkryjesz pełnię dobrego samopoczucia.

Focus to fotel masujący o nowoczesnym wyglądzie. Tylko 15 minut dziennie wystarczy aby ten stylowy i zaawansowany technologicznie fotel wyeliminował napięcie i stres związany z pośpiechem życia codziennego. Systematyczny masaż łagodzi bóle pleców, relaksuje i przynosi ukojenie bolącym mięśniom.

Aquavibron to urządzenie do masażu leczniczego, w którym wykorzystywanym źródłem energii jest woda wodociągowa pod normalnym ciśnieniem.

Zamknięty Obieg Wody ZOW to stanowisko przeznaczone do współpracy z Aquavibronem.
Daje ono możliwość przeprowadzania masażu w sposób ekonomiczny i ekologiczny (mniejsze zużycie wody, mniejsza ilość ścieków) dzięki zamkniętemu obiegowi wody wywołującej wibracje.

 

TheraGe jest urządzeniem do terapii kręgosłupa, które odpowiada najnowszym osiągnięciom techniki. Sprawdzona terapia z trójwymiarową wibracją może być tym samym przeprowadzana niezależnie od miejsca i na małej powierzchni.