Korzystamy z plików cookies zapisujących dane użytkownika. Przeglądając naszą stronę wyrażasz zgodę na ich używanie. Według obecnie obowiązujących przepisów prawa możesz je wyłączyć zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej »
zamknij
Aktualności

Świątecznie

Już za chwilę Święta...

W związku z tym pragniemy Państwu złożyć najserdeczniejsze życzenia - niech ten czas będzie dla Państwa pełen optymistycznego nastroju, rodzinnego ciepła przy wielkanocnym stole obfitującym w same pyszności oraz pełny ciepłego wiosennego słońca, które pozwoli na czerpanie radości z tych dni  :-)

więcej »

Szkolenie nad morzem

Eres Medical Sp. z o.o. wspólnie z Polskim Towarzystwem Fizjoterapii Oddziałem Pomorskim serdecznie zaprasza fizjoterapeutów i rehabilitantów z północy kraju na III Konferencję Naukowo - Szkoleniową pt. "Nowoczesne metody fizykoterapeutyczne gwarancją rozwoju fizjoterapii w Polsce" w dniach 6-7 czerwca 3014r na Helu.

więcej »

Zapewnij relaks swoim Pacjentom

 

 

Przedstawiamy nową serię łóżek wodnych do masażu -

medi stream 3000.

 

   

 

Spraw, by Twój Pacjent poczuł się doceniony!

więcej »

Konferencja dla fizjoterapeutów

 

Z przyjemnością informujemy, że w dniach 16-17 maja 2014r. w Wojciechowie odbędzie się II Konferencja Naukowo-Szkoleniowa pt. : ”Fizjoterapia drogą do poprawy jakości życia” organizowana przez Eres Medical Sp. z o.o. i Polskie Towarzystwo Fizjoterapii Lubelski Oddział Wojewódzki.

więcej »
 
Konferencje dla fizjoterapeutów

 

Polecamy

Wagi medyczne

rzetelna firma

 

 

Jesteś tutaj: Eres Medical » Sprzęt rehabilitacyjny » Urządzenia do masażu

Urządzenia do masażu

medi stream 3000 to łóżko wodne służące do masażu. Umieszczone pod powłoką materaca dysze za pomocą siły strumieni wodnych skutecznie masują całe ciało od stóp do głowy.

Fotel masujący Panasonic EP 1080 to najnowszy, luksusowy model stworzony przez liderów w dziedzinie technologii  masażu od ponad 40 lat – Firmy Panasonic.

Fotel Panasonic został zaprojektowany aby pomóc Ci osiągnąć terapeutyczne rozluźnienie mięśni, zwiększyć przepływ krwi w całym organizmie oraz utrzymać zdrowy tryb życia.

 

Fotel masujący Panasonic MR30 yasumi zapewni całkowitą regenerację umysłu i ciała dzięki zharmonizowanemu kołysaniu z programem muzycznym. Czy to krótkie fazy regeneracji, czy bogaty program wypoczynku lub wspomagający sen, z fotelem relaksacyjnym yasumi zbierzesz nowe siły i niespodziewanie odkryjesz pełnię dobrego samopoczucia.

Focus to fotel masujący o nowoczesnym wyglądzie. Tylko 15 minut dziennie wystarczy aby ten stylowy i zaawansowany technologicznie fotel wyeliminował napięcie i stres związany z pośpiechem życia codziennego. Systematyczny masaż łagodzi bóle pleców, relaksuje i przynosi ukojenie bolącym mięśniom.

Aquavibron to urządzenie do masażu leczniczego, w którym wykorzystywanym źródłem energii jest woda wodociągowa pod normalnym ciśnieniem.

Zamknięty Obieg Wody ZOW to stanowisko przeznaczone do współpracy z Aquavibronem.
Daje ono możliwość przeprowadzania masażu w sposób ekonomiczny i ekologiczny (mniejsze zużycie wody, mniejsza ilość ścieków) dzięki zamkniętemu obiegowi wody wywołującej wibracje.

 

TheraGe jest urządzeniem do terapii kręgosłupa, które odpowiada najnowszym osiągnięciom techniki. Sprawdzona terapia z trójwymiarową wibracją może być tym samym przeprowadzana niezależnie od miejsca i na małej powierzchni.