Korzystamy z plików cookies zapisujących dane użytkownika. Przeglądając naszą stronę wyrażasz zgodę na ich używanie. Według obecnie obowiązujących przepisów prawa możesz je wyłączyć zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej »
zamknij
Aktualności

Święta tuż tuż...

Wszystkim naszym Przyjaciołom, Klientom i Kontrahentom w tym wyjątkowym czasie pragniemy złożyć życzenia radosnych, pełnych ciepła rodzinnego i pogody ducha Świąt Bożego Narodzenia. Niech te święta będą dla Państwa czasem zasłużonego odpoczynku i refleksj nad tym, co w życiu najważniejsze. Niech Nowy Rok 2015 będzie pomyślny dla nas wszystkich i obfituje w same sukcesy i spełniające się marzenia.

więcej »

Dołącz do nas

 

 

Poszukujemy Pracownika do Działu Technicznego. Wszelkie informacje, wymagania i zakres obowiązków dostępne tutaj.

Osoby chętne zapraszamy do wysyłania CV na adres: rekrutacja@eresmedical.com.pl.

więcej »

Mamy złoto!

Dumnie informujemy, że podczas targów Rehabilitacja w Łodzi otrzymaliśmy złoty medal za urządzenie MagnetoStym – fotel do funkcjonalnej stymulacji elektromagnetycznej mięśni dna miednicy. Produkt  został również wyróżniony przez Polskie Towarzystwo Rehabilitacji. Serdecznie dziękujemy komisji konkursowej, zarządowi PTR i wszystkim tym, którzy się przyczynili do docenienia tego naprawdę przełomowego urządzenia.

więcej »

Targi i po targach..

 

 

Targi REHABILITACJA w Łodzi już za nami. Jak co roku dziękujemy tym, którzy odwiedzili nasze stoisko i którzy byli z nami tym razem, zwłaszcza, że była to dla nas szczególna okazja – 20-lecie istnienia firmy. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z targów i jubileuszu.

więcej »
 

rzetelna firma

 

 

Jesteś tutaj: Eres Medical » Sprzęt rehabilitacyjny » Urządzenia do masażu

Urządzenia do masażu

medi stream 3000 to łóżko wodne służące do masażu. Umieszczone pod powłoką materaca dysze za pomocą siły strumieni wodnych skutecznie masują całe ciało od stóp do głowy.

Fotel masujący Panasonic EP 1080 to najnowszy, luksusowy model stworzony przez liderów w dziedzinie technologii  masażu od ponad 40 lat – Firmy Panasonic.

Fotel Panasonic został zaprojektowany aby pomóc Ci osiągnąć terapeutyczne rozluźnienie mięśni, zwiększyć przepływ krwi w całym organizmie oraz utrzymać zdrowy tryb życia.

 

Fotel masujący Panasonic MR30 yasumi zapewni całkowitą regenerację umysłu i ciała dzięki zharmonizowanemu kołysaniu z programem muzycznym. Czy to krótkie fazy regeneracji, czy bogaty program wypoczynku lub wspomagający sen, z fotelem relaksacyjnym yasumi zbierzesz nowe siły i niespodziewanie odkryjesz pełnię dobrego samopoczucia.

Focus to fotel masujący o nowoczesnym wyglądzie. Tylko 15 minut dziennie wystarczy aby ten stylowy i zaawansowany technologicznie fotel wyeliminował napięcie i stres związany z pośpiechem życia codziennego. Systematyczny masaż łagodzi bóle pleców, relaksuje i przynosi ukojenie bolącym mięśniom.

Aquavibron to urządzenie do masażu leczniczego, w którym wykorzystywanym źródłem energii jest woda wodociągowa pod normalnym ciśnieniem.

Zamknięty Obieg Wody ZOW to stanowisko przeznaczone do współpracy z Aquavibronem.
Daje ono możliwość przeprowadzania masażu w sposób ekonomiczny i ekologiczny (mniejsze zużycie wody, mniejsza ilość ścieków) dzięki zamkniętemu obiegowi wody wywołującej wibracje.

 

TheraGe jest urządzeniem do terapii kręgosłupa, które odpowiada najnowszym osiągnięciom techniki. Sprawdzona terapia z trójwymiarową wibracją może być tym samym przeprowadzana niezależnie od miejsca i na małej powierzchni.